4 Şubat 2013 Pazartesi

İdil abla oldu

13 Temmuz 2012:

Minik Gaia'mızın aramıza katılış, İdil'in abla oluş tarihi.

Biz bu günü Gaia'nın doğumundan çok, İdil abla olma günü olarak kutladık. Hatta hastane çıkışı eve elimizde Gaia ve İdil'in sevdiği böğürtlenli pastayla döndük. Çünkü İdil'e abla olması partisi yapmaya söz vermiştik.

İkinciler arada kaynıyor diyorlardı hep, doğruymuş. Abla üzülmesin, kıskanmasın, pabucu dama atıldı sanmasın diye kardesin gelmeden zaten onun etrafında dönen dünya şimdi onun uydusu oldu.


Artık hem Idil hem Gaia hem de kendim için yazmak istiyorum. Pratikte bunu nasıl yapmalı? Gaia için ayrı bir blog mu  yoksa ikisine yeni bir tane mi ?? Yoksa kendime bir blog yapıp her seyi oraya mı yazsam? Zor karar. Tek blogu zor idare eden bendeniz, iki üç bloğu aynı anda götürebilir mi?

Bu taslağı kaydedeli aylar (tam olarak 6 ay) geçmiş. Netice olarak blogumun adını değiştirip, tek blog olarak devam etmeye karar verdim. Bundan sonra yazılar hepimiz için: Bizim Brüksel lahanası idilimize, Ankara tavası Gaia da eklenince blog isminden gıda isimlerini çıkarmaya karar verdim. Yoksa restoran menüsüne dönecekti bizim başlık.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder